Stawiamy browary

Wykonaliśmy już ponad 20 browarów. Praktycznie wszystkie odnoszą sukcesy na krajowym rynku a są i takie które zdobywają rynki zagraniczne.

Kompleksowa realizacja zleceń

Kompleksowe podejście przy realizacji projektów BROWAR RZEMIEŚLNICZY. Realizacja od A-Z z dokładnym określeniem zakresu.

Indywidualne podejście do klienta

Zgłaszają się do nas inwestorzy z różnym zapleczem finansowym oraz różnymi możliwościami odnośnie pomieszczeń przeznaczonych na realizację browaru. Wszystkim staramy się przedstawić różne opcje aby dobrać odpowiednią do ich sytuacji.

Szybki i sprawny serwis

Za wyprodukowany przez nas sprzęt bierzmy pełną odpowiedzialność i na przełomie lat pokazaliśmy, iż do spraw serwisu podchodzimy rzeczowo i sumiennie.

previous arrow
next arrow
Slider

O firmie

inomero projektuje, produkuje, dostarcza i serwisuje urządzenia i linie technologiczne przeznaczone do produkcji piw rzemieślniczych. Firma na bazie ponad 20-letniego doświadczenia zaopatruje rynek w sprawdzone rozwiązania techniczne w postaci Kadzie Zacierno-Warzelnych, Kadzi Filtracyjnych, Wirpooli zwanych kadziami osadczymi, Unitanków, Zbiornikó leżakowych. Kompletnych rozwiązań przeznaczonych do uruchomienie browaru o A do Z.

Tworząc linie technologiczne dobieramy wielkości urządzeń do zakładanej wydajności uwzględniamy przy tym możliwości adaptacji istniejących pomieszczeń i wartości inwestycji.

W ciągu 5 lat doświadczenia w budowie browarów i kreowania produktów szczególną uwagę poświęciliśmy wewnętrznym powierzchnią urządzeń dlatego też jakość produktu końcowego jest wysoko oceniana przez znawców tematu. Zwrócić szczególną uwagę należy też na fakt że produkt końcowy czyli piwo jest efektem pracy Piwowarskiej i to co nas cieszy to fakt że trafiają do nas ludzie z pasją i wysokimi kwalifikacjami a my pozwalamy im realizować ich cele.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Zaufali nam: