Stawiamy browary

Wykonaliśmy już ponad 20 browarów. Praktycznie wszystkie odnoszą sukcesy na krajowym rynku a są i takie które zdobywają rynki zagraniczne.

Kompleksowa realizacja zleceń

Kompleksowe podejście przy realizacji projektów BROWAR RZEMIEŚLNICZY. Realizacja od A-Z z dokładnym określeniem zakresu.

Indywidualne podejście do klienta

Zgłaszają się do nas inwestorzy z różnym zapleczem finansowym oraz różnymi możliwościami odnośnie pomieszczeń przeznaczonych na realizację browaru. Wszystkim staramy się przedstawić różne opcje aby dobrać odpowiednią do ich sytuacji.

Szybki i sprawny serwis

Za wyprodukowany przez nas sprzęt bierzmy pełną odpowiedzialność i na przełomie lat pokazaliśmy, iż do spraw serwisu podchodzimy rzeczowo i sumiennie.

previous arrow
next arrow
Slider

Naszym Klientom zapewniamy sprawny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Zdajemy sobie sprawę, iż przerwa w procesie produkcyjnym jest największą bolączką dla każdego producenta, gdyż sami produkujemy. Posiadany przez nas park maszynowy pozwala na wykonywanie dla firm zewnętrznych następujących usług:

– Spawanie TIG,MIG,MMA
– Zwijanie blach
– Zwijanie profili
– Szkiełkowanie/Piaskowanie (stale nierdzewne – ścierniwem w postaci kulek szklanych). Kabina pozwala wykonać piaskowanie gabarytów o wysokości 2,2m szerokości 3,3m i długości 12m.

Posiadane przez nas kompetencje pozwalają nam zaoferować usługi projektu i wykonania urządzeń prototypowych.